Strona główna / Detoks / HerbaSnorex – Opinie o Produkcie na Chrapanie. Hit czy Kit?!
herbasnorex

HerbaSnorex – Opinie o Produkcie na Chrapanie. Hit czy Kit?!

HerbaSnorex jest naturalnym produktem, który ma zapobiec chrapaniu. Zestaw specjalnie skomponowanych ekstraktów coraz częściej pojawia się jako rekomendacja dla osób, którym chrapanie nie daje spokoju. Środek podawany jest w postaci aerozolu i aplikowany na język oraz policzki, co dla jednych będzie zaletą, a dla innych wadą.

HerbaSnorex – skład

Nie sposób ukryć, że na wykazie składników aerozolu Herbasnorex, znajdziemy ekstrakty pięciu roślin, które uważane są za najbardziej skuteczne w walce z chrapaniem. Tu producent wykazał się zarówno aktualną wiedzą, jak i wyważeniem proporcji.

 • Mięta pieprzowa – osłabi nocne chrapanie przez rozluźnienie dróg oddechowych. Ułatwi przepływanie powietrza podczas wdechów i wydechów, co niewątpliwie zwiększy komfort nie tylko osoby śpiącej obok, ale samego chrapiącego, który przestanie odczuwać nieprzyjemne spięcie.
 • Liść podbiału – złagodzi ewentualne podrażnienia śluzówki i podobnie jak mięta zadziała rozkurczowo.
 • Szałwia lekarska – jest składnikiem szczególnie ważnym dla osób, które borykają się z nadmiarem wydzieliny. Pomoże w jej usuwaniu, sprawi, że bakterie nie będą pozostawać w drogach oddechowych na dłużej. Ceniona za działanie antybakteryjne.
 • Kwiat malwy – nawilża śluzówkę i wspomaga usuwanie nadmiaru wydzieliny z całości dróg oddechowych.
 • Korzeń prawoślazu – stanowi składnik, będący solidnym wspomaganiem dla działania malwy. Jego regularne stosowanie pozwala na stworzenie powłoki ochronnej na śluzówce.

Czy HerbaSnorex działa?

Badania laboratoryjne, wykazały że około 58% badanych stosujących Herbasnorex wykazało znaczną poprawę. Tu jednak możemy znaleźć istotny błąd metodologiczny, bowiem grupie kontrolnej nie podano preparatu placebo, a jedynie zalecono zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną. Niemniej jednak Herbasnorex uważany jest za produkt skuteczny. Jego ograniczeniem może być dość wąskie spectrum działania, co przy niezlokalizowanej przyczynie chrapania może być problematyczne.

Co zamiast preparatu HerbaSnorex?

Pozostając w tematyce naturalnych preparatów, mających na celu usunięcie chrapania, nie sposób wspomnieć o produkcie Snoran Plus. Podobnie jak Herbasnorex, został on skomponowany ze znanych od lat ekstraktów roślinnych. Tu jednak mamy do czynienia ze zdecydowanie bardziej wygodną formą kapsułek, które będziemy zażywać. Porównując środki, możemy zauważyć wzbogacony skład, co z pewnością odbije się na szerokości działania preparatu.

Lubisz okazje i promocje?! Zamów 3 opakowania Snoran Plus i kolejne 3 otrzymaj GRATIS! Produkty objęte są gwarancją satysfakcji zapewniającą zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów!

Snoran Plus – skład

W składzie znajdziemy ekstrakty roślinne, które redukują chrapanie już na poziomie jego powstawania. Działają na przyczyny problemu i nie eliminują jedynie skutków. Łagodzą objawy, lecz przede wszystkim zapobiegają ich występowaniu!

 • snoran plusMięta pieprzowa – zdecydowanie zmniejsza obrzmienie dróg oddechowych, zapewniając swobodny przepływ powietrza. Znana ze swoim właściwości przeciwzapalnych, będzie zwalczała ewentualne problemy zdrowotne.
 • Tymianek – w nim znajdziemy m.in. garbniki, fitoncydy, saponiny, które w kooperacji znacznie usprawnią oddychanie, redukując stany zapalne, obrzmienie i ułatwiając usuwanie wydzieliny.
 • Gorzkniak kanadyjski – jest kolejnym ekstraktem, który będzie zapobiegał gromadzeniu się uciążliwej wydzieliny.
 • Melisa lekarskazredukuje uczucie drapania gardła i irytującej suchości, której nie możemy zredukować. Wpłynie na nawilżenie i ochronę gardła osoby chrapiącej
 • Eukaliptus gałkowyusprawni oddychanie, zadziała ochronnie nie tylko na gardło, ale także na krtań, która boryka się z nierównomiernym przepływem powietrza podczas chrapania
 • Prawoślaz lekarski – dzięki niemu zapomnisz o ciągłym odkasływaniu zalegającej wydzieliny, które niewiele daje. Zapobiega jej gromadzeniu się, gwarantując nam komfortowy sen.

więcej informacji na www.snoranplus.pl

Opinie o działaniu Snoran Plus

Stosujący preparat deklarują ustąpienie objawów i zniknięcie chrapania. Snoran Plus wpływa także na jakość snu, która znacznie poprawia się, gdy nie odkasłujemy, nie przyduszamy się, a także redukuje nieprzyjemne podrażnienia gardła. Rekomendowane kapsułki pozytywnie przeszły testy kliniczne, a sam producent gotowy jest zwrócić pieniądze w przypadku nieskuteczności produktu.

Niezwykle istotnym elementem działania Snoranu Plus jest fakt, iż zadziała on na każdego chrapiącego, u którego problemu nie stanowi defekt anatomiczny (tu może jedynie złagodzić skutki nienaturalnego przepływu powietrza). Stosowanie Snoran Plus jest rekomendowane osobom, których chrapanie spowodowane jest podrażnieniami śluzówki, obrzękiem, stanem zapalnym (np. przy nieżycie nosa), przekrwieniem, gromadzącą się wydzieliną oraz innymi, bowiem środek działa na wielu płaszczyznach, wspomagając funkcjonowanie układu oddechowego oraz detoksykację.

Snoran Plus okazuje się być najlepszym rozwiązaniem dla osób o niesprecyzowanej przyczynie chrapania, a także dla każdego, kto ceni sobie łatwość przyjmowania suplementu. Tu wygodne kapsułki biorą górę nad aerozolem Herbasonrex.

Zobacz także

antitoxin nano

Antitoxin Nano – Czy Działa na Oczyszczanie Organizmu? Opinie i Składniki

Niezwykle ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje na temat Antitoxin nano. Właściwie produkt ten nie figuruje …

Dodaj komentarz