Strona główna / Detoks / Detoxic – Opinie, Działanie i Efekty Stosowania. Dla Kogo jest Przeznaczony Produkt?
pasożyty

Detoxic – Opinie, Działanie i Efekty Stosowania. Dla Kogo jest Przeznaczony Produkt?

Detoxic to stosunkowo mało znany produkt na oczyszczanie organizmu. Producent tego specyfiku twierdzi, iż pełna kuracja pozwala pozbyć się pasożytów i znacząco poprawić samopoczucie. Przyjrzeliśmy się z bliska prezentowanym tabletkom i doszliśmy do wniosku, że nie są one tak skuteczne, jak zapewnia nas ich twórca.

Detoxic – tabletki na oczyszczanie organizmu

Detoxic to suplement w formie tabletek, który zyskał przychylną opinię Instytutu Parazytologii (tak przynajmniej można wywnioskować z informacji znajdujących się na oryginalnej stronie producenta). Po zapoznaniu się z treścią oświadczenia wspomnianej wyżej organizacji mamy pewność, iż produkt ten nie ma z nią nic wspólnego. Warto nadmienić również, że Detoxic nie znajduje się w rejestrze Inspektoratu Sanitarnego. Suplement ten nie został zatem rzetelnie przebadany, a więc może być niebezpieczny.

Detoxic – opinie

Jeśli chodzi o opinie dostępne w sieci, Detoxic nie cieszy się zbytnią popularnością – wręcz przeciwnie. Zarówno na polskich jak i anglojęzycznych stronach nie ma żadnych informacji o suplemencie. Nie udało nam się skontaktować z żadną osobą, która zażywała ten specyfik i może potwierdzić jego działanie.

Detoxic – składniki

detoxic na pasożyty

Zgodnie z informacjami producenta, Detoxic został stworzony na bazie 3 produktów: krwawnika pospolitego, centurii oraz czapetki pachnącej. Pragniemy nadmienić, że żadna z tych trzech roślin nie działa w zakresie eliminacji pasożytów czy detoksykacji organizmu. Krwawnik jest nieoceniony przy dolegliwościach żołądkowych czy gojeniu się ran, centuria wykorzystywana jest jako środek do dezynfekowania jamy ustnej, zaś czapetka pachnąca to najzwyczajniej w świecie… goździk. Reszta składników nie została wyszczególniona.

Brak jakichkolwiek rzetelnych informacji na temat suplementu nie pozostawia nam nic innego, jak tylko odradzić Wam jego zakup. Produkt ten jest niepewny i może wywoływać skutki uboczne. Końcowo warto wspomnieć, że jego cena znacząco odbiega od normy – tabletki kosztują bowiem około 400 zł za opakowanie (bez vat), zaś po promocji i z uwzględnieniem podatku 246 zł.

Co warto stosować zamiast Detoxic?

Znacznie lepszą alternatywą w zakresie oczyszczania organizmu z toksyn jest błonnik witalny Fibre Select. W przeciwieństwie to suplementu opisanego powyżej, Fibre Select to bezpieczny środek, którego działanie rzeczywiście zostało potwierdzone przez specjalistów. Po dogłębnej analizie opinii dotyczących tego produktu, możemy śmiało stwierdzić, że miało z nim do czynienia wiele osób. 90 proc. konsumentów, z którymi się skonsultowaliśmy potwierdziło, że Fibre Select jest środkiem bezpiecznym, a zarazem skutecznym.

Okazja dla osób, która kochają promocje! Zamawiając 2 opakowania lub więcej, możesz otrzymać nawet 3 dodatkowe opakowania GRATIS!

błonnik witalny Fibre SelectNiewątpliwą zaletą Fibre Select jest jego skład. Produkt ten zawiera bowiem wyłącznie naturalne składniki. Skąd to wiemy? Wszystkie zostały wymienione i opisane na stronie producenta (bez żadnego pominięcia).

Fibre Select to wysokiej klasy błonnik witalny, który nie tylko oczyszcza organizm z toksyn, ale również przyspiesza proces odchudzania – podobnie jak skuteczne tabletki na odchudzanie. Produkt działa w oparciu o naturalne składniki, a więc jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Potwierdzili to również sami konsumenci, którzy zdążyli go przetestować. Efekty stosowania Fibre Select widoczne są bardzo szybko. Suplement ten skutecznie usuwa toksyny i szkodliwe produkty przemiany materii, znacząco poprawia nasze samopoczucie, wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci.

Skład Fibre Select jest niezwykle bogaty. Na uwagę zasługują:

  • babka jajowata – odpowiedzialna za wiązanie i wydalanie toksyn i dodatkowo usprawniająca proces przemiany materii,
  • błonnik jabłkowy – odpowiedzialny za uczucie sytości czy obniżenie poziomu cholesterolu,
  • korzeń cykorii – przyspieszający proces odtruwania organizmu,
  • a także błonnik lniany – usprawniający perystaltykę jelit.

Fibre Select, w porównaniu do poprzedniego specyfiku, jest znacznie tańszym suplementem. Jeżeli uda nam się trafić na promocję (właśnie trwa), jesteśmy w stanie zakupić błonnik 20% TANIEJ z gwarancją satysfakcji – zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów. Trzeba przyznać, że różnica między jednym, a drugim produktem jest ogromna.

Zobacz także

antitoxin nano

Antitoxin Nano – Czy Działa na Oczyszczanie Organizmu? Opinie i Składniki

Niezwykle ciężko jest znaleźć jakiekolwiek informacje na temat Antitoxin nano. Właściwie produkt ten nie figuruje …

Dodaj komentarz