Afrykańskie Mango

African Mango, znane w Polsce jako Afrykańskie Mango to kolejny hit na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Preparat ten już od dłuższego czasu jest prawdziwym hitem na rynkach zagranicznych i teraz jest dostępny również w naszym kraju, gdzie także cieszy się coraz to większym zainteresowaniem.

Afrykańskie Mango to krzew owocowy, którego cenne właściwości zostały potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Również na wielu forach internetowych można spotkać się z pozytywnymi opiniami osób, którym w końcu udało się schudnąć właśnie dzięki tym egzotycznym owocom.

Jak działa Afrykańskie Mango?

African Mango pochodzi z Afryki Zachodniej i już od wielu, wielu lat było uznawane za leczniczą kameruńską roślinę o niezwykłych właściwościach. Nasiona afrykańskiego mango są bogate w białko, które pomaga w odchudzaniu. Nasiona te są obecnie dostępne w formie tabletek, dzięki czemu z ich niezwykłych właściwości może korzystać każdy! Ten suplement diety pomógł już wiele osobom na całym świecie uporać się ze zbędnymi kilogramami – wystarczy przejrzeć amerykańskie strony internetowe. Co więcej, African Mango niejednokrotnie było promowane również w mediach. Świadczy to tylko i wyłącznie o jego wysokiej skuteczności i popularności.

Afrykańskie Mango już dawno podbiło rynki preparatów na odchudzanie i zostawiło w tyle jagody goji, jagody acai czy inne równie egzotyczne owoce. Teraz to African Mango jest zdecydowanym liderem!

Afrykańskie Mango a badania naukowe potwierdzające jego skuteczność

Dwa badania naukowe, które zostały przeprowadzone przez Judith L Ngondi oraz innych naukowców z University of Yaounde mieszczącym się w Kamerunie i które zostały opublikowane w „Journal of Lipidis in Health” – potwierdzają cenne właściwości nasion afrykańskiego mango. Naukowcy są zgodni, że nasiona te przyczyniają się do przyspieszenia procesu odchudzania oraz regulują poziom tkanki tłuszczowej w organizmie.

W 2005 roku zespół badaczy przetestował działanie afrykańskiego mango na grupie 28 osób. Po badaniu, które trwało 4 tygodnie porównano wagę osób, którym podawano suplementy z afrykańskiego mango oraz tych, którym podawano jedynie placebo. Tabletki były podawane 3 razy dziennie przed posiłkiem. Wyniki badań pokazały, że osoby, które przyjmowały preparaty z afrykańskiego mango zrzuciły średnio 5,3 % swojej wagi, natomiast w tym samym czasie grupa kontrolna, która otrzymywała placebo zrzuciła 1,3 % swojej wagi.

Wyniki przeprowadzonego badania udowadniają, że Afrykańskie Mango jest skuteczne i z pewnością warto jest zainwestować w suplementy diety zawierające ekstrakt z nasion tego owocu w swoim składzie. Warto tutaj także podkreślić, że stosowanie African Mango jest w pełni bezpieczne, bowiem opiera się wyłącznie o naturalne składniki – nie powoduje więc żadnych ubocznych skutków.

Kolejne badanie, które zostało przeprowadzone przez dr IV van Heerden’a pokazało, że w grupie leczonej przy zastosowaniu afrykańskiego mango odnotowano znaczne zmniejszenie całkowitego cholesterolu we krwi (39,2 %), trójglicerydów (44,9 %) oraz złego cholesterolu LDL (45,6 %). Równocześnie poziom dobrego cholesterolu HDL w tej grupie wzrósł o 46,9 %.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *