Strona główna / Afrykańskie Mango – właściwości, działanie i opinie ekspertów. Gdzie kupić?
afrykańskie mango

Afrykańskie Mango – właściwości, działanie i opinie ekspertów. Gdzie kupić?

African Mango, znane w Polsce jako Afrykańskie Mango to kolejny hit na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Preparat ten już od dłuższego czasu jest prawdziwym hitem na rynkach zagranicznych i teraz jest dostępny również w naszym kraju, gdzie także cieszy się coraz to większym zainteresowaniem.

Afrykańskie Mango to krzew owocowy, którego cenne właściwości zostały potwierdzone licznymi badaniami naukowymi. Również na wielu forach internetowych można spotkać się z pozytywnymi opiniami osób, którym w końcu udało się schudnąć właśnie dzięki tym egzotycznym owocom.

Jak działa Afrykańskie Mango?

African Mango pochodzi z Afryki Zachodniej i już od wielu, wielu lat było uznawane za leczniczą kameruńską roślinę o niezwykłych właściwościach. Nasiona afrykańskiego mango są bogate w białko, które pomaga w odchudzaniu. Nasiona te są obecnie dostępne w formie tabletek, dzięki czemu z ich niezwykłych właściwości może korzystać każdy! Ten suplement diety pomógł już wiele osobom na całym świecie uporać się ze zbędnymi kilogramami – wystarczy przejrzeć amerykańskie strony internetowe. Co więcej, afrykańskie mango niejednokrotnie było promowane również w mediach. Świadczy to tylko i wyłącznie o jego wysokiej skuteczności i popularności.

Afrykańskie mango już dawno podbiło rynki preparatów na odchudzanie i zostawiło w tyle jagody goji, jagody acai czy inne równie egzotyczne owoce. Teraz to African Mango jest zdecydowanym liderem!

Afrykańskie Mango a badania naukowe potwierdzające jego skuteczność

Dwa badania naukowe, które zostały przeprowadzone przez Judith L Ngondi oraz innych naukowców z University of Yaounde mieszczącym się w Kamerunie i które zostały opublikowane w „Journal of Lipidis in Health” – potwierdzają cenne właściwości nasion afrykańskiego mango. Naukowcy są zgodni, że nasiona te przyczyniają się do przyspieszenia procesu odchudzania oraz regulują poziom tkanki tłuszczowej w organizmie.

W 2005 roku zespół badaczy przetestował działanie afrykańskiego mango na grupie 28 osób. Po badaniu, które trwało 4 tygodnie porównano wagę osób, którym podawano suplementy z afrykańskiego mango oraz tych, którym podawano jedynie placebo. Tabletki były podawane 3 razy dziennie przed posiłkiem. Wyniki badań pokazały, że osoby, które przyjmowały preparaty z afrykańskiego mango zrzuciły średnio 5,3 % swojej wagi, natomiast w tym samym czasie grupa kontrolna, która otrzymywała placebo zrzuciła 1,3 % swojej wagi.

Wyniki przeprowadzonego badania udowadniają, że Afrykańskie Mango jest skuteczne i z pewnością warto jest zainwestować w suplementy diety zawierające ekstrakt z nasion tego owocu w swoim składzie. Warto tutaj także podkreślić, że stosowanie African Mango jest w pełni bezpieczne, bowiem opiera się wyłącznie o naturalne składniki – nie powoduje więc żadnych ubocznych skutków.

Kolejne badanie, które zostało przeprowadzone przez dr IV van Heerden’a pokazało, że w grupie leczonej przy zastosowaniu afrykańskiego mango odnotowano znaczne zmniejszenie całkowitego cholesterolu we krwi (39,2%), trójglicerydów (44,9%) oraz złego cholesterolu LDL (45,6%). Równocześnie poziom dobrego cholesterolu HDL w tej grupie wzrósł o 46,9%.

Afrykańskie Mango – opinie konsumentów

Afrykańskie mango jako jeden z niewielu produktów cieszy się ogromną popularnością i produkt ten został obdarzony zaufaniem już przez miliony kobiet na całym świecie. Zainteresowanie tym suplementem diety wynika z faktu, że jest on naprawdę skuteczny i pozwala schudnąć zdrowo i bez efektu jojo, co potwierdzają liczne opinie zadowolonych konsumentów.

Próbowałem już chyba naprawdę wszystkiego. Od restrykcyjnych diet po głodówki. To było głupie. Stwierdziłem, że najlepiej będzie, jeśli będę jadł regularnie i mniejsze porcje. Dodatkowo kupiłem African Mango 6000. Już po kilku dniach poczułem,że mój metabolizm przyspieszył i po dwóch tygodniach waga wskazywała 3 kg mniej! Nigdy nie wierzyłem w siłę naturalnych składników, ale African Mango 6000 mnie nie zawiódł!opinia Roberta, 33 lata. Efekt? 17 kg mniej

african mango - tabletki na odchudzanie

Nie miałam dużej nadwagi, ale chciałam zrzucić ok. 10 kg, by móc ponownie zmieścić się w ulubione ubrania, które już od dawna tylko “leżą i czekają”. W internecie znalazłam informacje o African Mango 6000. Postanowiłam spróbować, bo cóż miałam do stracenia? Tylko dodatkowe kilogramy:) Pierwsze efekty przyszły po ok. tygodniu, gdy zobaczyłam, jak zmniejszyło się moje łaknienie, a waga spadła o 1,5 kg! Nie spodziewałam się takich efektów w tak krótkim czasie. Dodatkowo zaczęłam wykonywać w domu ćwiczenia i zmieniłam podejście do żywienia. Finalnie w ciągu 2 miesięcy schudłam 11 kg i jestem bardzo zadowolona!opinia Agnieszki, 29 lat. Efekt? 11 kg mniej

Afrykańskie Mango – cena oraz gdzie kupić?

Oryginalne afrykańskie mango możesz kupić w cenie ok. 130 zł. Jedno opakowanie wystarczy na 30 dni przy zalecanym dawkowaniu 2 tabletek dziennie. Najlepszym, bo najbardziej skoncentrowanym ekstraktem jest African Mango 6000. Niestety w internecie jest dużo podróbek, które kosztują o wiele mniej i są tylko kiepską imitacją oryginalnego produktu. Następnie ludzie, którzy stosują podróbki, mówią, że African Mango nie działa, co jest nieprawdą.

African Mango 6000 to źródło cennych witamin, minerałów, polifenoli, kwasów omega, antyoksydantów i karotenoidów, które przyczyniają do spadku wagi, a następnie jej kontroli, by uniknąć efektu jojo! Ten niepozorny produkt może naprawdę wiele!

Zachęcamy do skorzystania z jedynego oryginalnego produktu dostępnego na stronie www.africanmango.pl

Ponadto kupując więcej, zapłacisz mniej! ⇒ sprawdź ofertę!

Działanie afrykańskiego mango:

  • wspomaga odchudzanie,
  • zapobiega tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych,
  • redukuje poziom złego cholesterolu,
  • zmniejsza apetyt!
  • wspiera proces oczyszczania organizmu z toksyn.

Dlaczego warto? Produkt podlega 90-dniowej gwarancji. Producent oferuje zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów. Nic więc nie tracisz!

Dodatkowo specjalnie dla czytelników naszego bloga została udostępniona promocja: