Simplic – Moja Opinia Po Stosowaniu (Ważne INFO)

Simplic to zdaniem wielu konsumentów jeden z najlepszych suplementów diety wspomagający odchudzanie. Z uwagi na bardzo pozytywne opinie postanowiłam wypróbować ten produkt. Zaciekawiona jego działaniem praktycznie od razu po zakupie przeszłam do stosowania. Już teraz wiem czego się po nim spodziewać.

Stosowanie jest bardzo proste

Zdawałam sobie sprawę z tego, że suplementy na odchudzanie nie działają od razu, więc potrzeba trochę czasu, aby osiągnąć pierwsze efekty. Mimo to naprawdę nie mogłam się doczekać pierwszych, choć najmniejszych zmian. Stosowanie Simplic jest jak dla mnie bardzo proste, ponieważ wymaga jedynie spożycia 1 porcji do 3 razy dziennie. Do pojemnika trzeba wlać 200 ml wody i do tego wsypać zawartość saszetki. Wówczas wystarczy już tylko zamknąć pojemnik i intensywnie go wstrząsać przez około 30 sekund. Chodzi o to, by proszek ten rozpuścił się i powstała jednolita płynna konsystencja. Zaraz po przygotowaniu można, a nawet trzeba wypić. Minął jeden dzień, drugi, trzeci i jakoś nie zauważyłam żadnych efektów. Produkt miał powstrzymywać chęć na słodycze, a ja jakoś jak miałam ochotę zawsze, tak jadłam je, także zażywając ten proszek. Czasem po prostu sama z siebie się hamowałam, bo liczyłam na lepsze efekty. Co z tego wynikło? O tym piszę poniżej.

Moje odczucia na temat Simplic są raczej słabe…

Zgodnie z informacjami na opakowaniu, Simplic ma zmniejszać apetyt na słodycze i utrzymywać prawidłowy poziom glukozy we krwi. Ja jakoś zbyt dużych zmian nie zauważyłam, ponieważ nie odczuwałam pohamowania w stosunku do słodkości. Ciastka, cukierki i czekoladę uwielbiałam od zawsze. Nie miałam oporów, by z nich zrezygnować, nawet stosując ten suplement. To w sumie niedrogi produkt, bo nie kosztuje nawet 40 zł (należy pamiętać, że opakowanie wystarczy na 3-4 dni stosowania). Można więc spodziewać się, że rewelacyjnego działania nie będzie. Jednak miałam wielką nadzieję na powodzenie i dlatego skusiłam się na ten zakup. Opinie wskazują na to, że suplement działa. Jedna z nich brzmi: „Zażywam lek od 2 dni i rewelacja… Nie mam apetytu na słodycze”. Nie twierdzę, że Simplic kompletnie nie działa, bo po długim czasie stosowania jakieś tam zmiany były, ale jestem przekonana, że gdyby nie wsparcie wieloma ćwiczeniami i surową dietą, takich efektów raczej nie byłoby widać. Tak przynajmniej mi się wydaje.

Znalazłam skuteczne rozwiązanie schudłam ponad 10 kg!

Niedługo po zakończeniu stosowania Simplic sięgnęłam po Silvets. Miałam nadzieję, że chociaż ten mi pomoże i uzyskam większe efekty niż poprzednim razem. Przecież musiałam w końcu znaleźć skuteczny środek na odchudzanie. Tak mi na tym zależało. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tak szybko mi się to uda. Ten produkt też polecano na licznych forach i w innych miejscach w sieci. (dodatkowe opinie można znaleźć na oficjalnej stronie dystrybutora) Stosowałam go przez cały miesiąc, przywiązując uwagę do zaleceń producenta. Zrezygnowałam też ze słodyczy, a właściwie to je po prostu ograniczyłam do granic możliwości. Zadbałam również o aktywność fizyczną. Dużo spacerowałam i jeździłam rowerem. Tym sposobem schudłam jakieś 7,5 kg. Dla mnie taki efekt jest rewelacyjny. Byłam i w sumie wciąż jestem zadowolona.

Kilka słów o Silvets

Silvets to suplement, który na mnie zadziałał. Trzeba natomiast pamiętać o tym, że każdy organizm reaguje na te same suplementy zupełnie inaczej. Także ktoś może schudnąć w tym samym czasie więcej, a ktoś mniej niż ja. Myślę, że nie ma na to reguły. Najważniejsze jest bowiem to, że suplement działa. Jest dostępny w kapsułkach. Takie tabletki połyka się podczas posiłku i popija dużą ilością wody. Nie trzeba rozrabiać żadnych saszetek i przygotowywać magicznych mikstur, co mi się od razu spodobało. W opakowaniu jest 60 tabletek, a dziennie zażywa się od 1 do 2. Produkt ten  pomaga w odchudzaniu stopniowo, co wydaje mi się, jest bezpieczniejsze dla organizmu. Gdybym miała cokolwiek Wam polecić, to na pewno poleciłabym Silvets. Ten suplement zyskał w moich oczach wysoką ocenę. Dlatego z ogromną chęcią się o nim wypowiadam.

Mam nadzieję, że moja wypowiedź, chociaż w pewnym stopniu pomoże Wam w dokonaniu wyboru odpowiedniego suplementu na odchudzanie. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że i Wam uda się zrzucić zbędne kilogramy. Mam jeszcze małą radę. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek specyfiku dokładnie zapoznajcie się z ulotką i stosujcie go tak, jak zaleca producent.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *